تاریخ امروز: جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
تدوین کتاب معرفی فناوری‌های صنعت پویانمایی کشور با همکاری آمارنامه صنعت پویانمایی کشور 

به اطلاع می‌رساند که ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای فعالیت‌های توسعه‌ای خود در زمینه فناوری‌های پویانمایی کشور، پس از مطالعه و شناسایی فناوری‌های پویانمایی و ترسیم درخت فناوری، قصد دارد کتاب معرفی فناوری‌های صنعت پویانمایی کشور را تهیه نماید.

در این کتاب ضمن ارائه دسته‌بندی فناوری‌های پویانمایی در بخش‌های پیش‌تولید، تولید و پس‌تولید پویانمایی ۳بعدی، ۲بعدی و کات‌اوت، استاپ‌موشن و جلوه‌های ویژه بصری و همچنین نشر و توزیع و اکران، شرکت‌های فعال معرفی خواهند شد. در بخش معرفی شرکت‌های پویانمایی، علاوه بر ارائه اطلاعات شرکتی، تخصص‌ها و فناوری‌های سخت و نرم آن‌ها معرفی و نمونه‌کار این شرکت‌ها ارائه خواهد شد.

در این راستا، ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز با همکاری دبیرخانه آمارنامه صنعت پویانمایی کشور تکمیل اطلاعات آمارنامه پویانمایی را پیش‌نیاز درج اطلاعات شرکت‌های پویانمایی در کتاب معرفی فناوری‌ها تعیین نمودند.

 

اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق دبیرخانه آمارنامه صنعت پویانمایی کشور به  شرکت‌هایی که فرآیند ثبت اطلاعات ایشان در آمارنامه صنعت پویانمایی کشور تکمیل شده است، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند آخرین اخبار در این زمینه را از وبسایت آمارنامه صنعت پویانمایی کشور به نشانی www.animationstat.ir دریافت نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با آدرس پست الکترونیکی animationstatistics@gmail.com و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۰۸۸۳۱۶۵ در تماس باشید.